04.10.2018 | 11:22

З 25 по 28 вересня 2018 року в Ужгороді проходила XХ Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд державних службовців України, яка проводилась за партнерства Міністерства молоді та спорту, Національного агентства з питань державної служби, Професійної профспілки працівників державних установ України, громадської організації «Фізкультурно-спортивне товариство "Спартак".

У змаганнях взяли участь 434 учасники збірних команд державних службовців.

Від імені Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова присутніх привітав Олег Карась – начальник відділу спортивно-технічних та прикладних видів спорту Департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Міністерства. Змагання проходили з п’яти видів спорту: волейболу, футзалу, настільного тенісу, швидких шахів та шашок. За результатами змагань І загальнокомандне місце посіла збірна команда Львівської області, ІІ загальнокомандне місце здобули представники Хмельницької області, ІІІ загальнокомандне місце – Рівненська область. Команда Харківської області зайняла восьме місце, в складі якої цього року виступали три спортсмени з Кегичівки: Микола Рижов (шашки), Олександр Івер (волейбол), Вікторія Грезент (шахи). Вперше збірна області та представники Кегичівського району, які виступали за збірну Харківської області, святкували перемогу у змаганнях з  шашок, де переможцем став Микола Рижов. Збірна стала ще й  бронзовим призером з волейболу, до складу якої входив Олександр Івер.