05.10.2018 | 08:10

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти! Саме Ви вносите визначальний вклад у розвиток держави, бо формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, моральності та прагнення змінювати світ на краще.

Дорогі вчителі!

Висловлюю щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас ви даруєте своїм вихованцям.

Сердечні слова вітань ветеранам освітянської ниви. Спасибі Вам за багаторічне сумлінне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління.

Бажаю всім освітянам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради майбутнього. Впевненого Вам руху вперед до нової української школи. І хай у Вашому закладі всі будуть успішними!

З повагою,

Голова районної

державної   адміністрації                                            Р. Гончаров