04.10.2018 | 17:00

У семінарі, який відбувся 04 жовтня 2018 року, взяли участь керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, державні службовці апарату районної державної адміністрації та відповідальні особи за роботу з персоналом в структурних підрозділах районної державної адміністрації.

У ході семінару було обговорено питання щодо процедури проведення оцінювання та визначення результатів службової діяльності державних службовців категорій «Б» і «В». Учасники семінару обговорили значення та роль процедури оцінювання службової діяльності державного службовця, визначилися з функціями та обов’язками служб персоналу в проведенні оцінювання, опрацювали основні етапи та інструменти оцінювання службової діяльності держслужбовця.

Також під час семінару було розглянутопитанняорганізаціїроботи із повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами.