08.10.2018 | 15:47

Вже доброю традицією в районі стало урочисто проводжати юнаків в армію. 08 жовтня урочисто проводжали до лав Збройних Сил України призовників району – Галюка Єгора, Штиля Олександра, Коноплю Анатолія, Чепура Назара, Посмітного Олександра, Бриля Дмитра. Провести юнаків до лав Збройних Сил України прийшли не тільки їх батьки і друзі, а й  керівники району, працівники різних установ селища Кегичівка.

З напутніми словами до юнаків звернулися голова районної державної адміністрації Роман Гончаров, голова Кегичівської районної ради Лариса Стефанюк, військовий комісар Кегичівського районного військового комісаріату Харківської області підполковник Валерій Кравцов та мати призовника Наталія Посмітна.

У своєму виступі керівник Роман Анатолійович зазначив, що служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією, що перед хлопцями нелегке випробування, але саме армія допоможе їм зміцнити свій дух і тіло, і висловив впевненість, що призовники будуть гідно нести честь рідного краю та родини.

Благословив завтрашніх солдатів на новий, відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя настоятель Свято-Георгіївського  Храму  протоієрей Стефаній Барна.

Тож побажаємо нашим майбутнім захисникам здоров'я та успіхів у надбанні бойової майстерності, щоб щира любов до України, народна повага надихали їх на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.

Районна державна адміністрація