09.10.2018 | 14:48

На свято зібралося чи не все село,  в місцевому клубі було досить людно.

В урочистій атмосфері вшановували тих жителів села, кого вирізняє активна громадська позиція, ветеранів праці, молодь.

Тепло привітала антоновців перший заступник голови районної державної адміністрації Т.Данько, передала вітання від голови райдержадміністрації Р.Гончарова та разом з головою районної ради Л.Стефанюк вручила відзнаки. Вітання приймали цього вечора жителі села і від депутата обласної ради А.Хвесика та тимчасово виконуючої обов’язки Кегичівського селищного голови Н.Лагоржевської.

В організації свята доклали зусиль завідувач Антоновської сільської бібліотеки А.Венгер та завідувач клубом Р.Литвиненко за підтримки відділу культури райдержадміністрації.

Чимало музичних вітань було подаровано жителям села, що гарантувало всім гарний настрій. Жителі  переконані, що вони живуть у найкращому селі. І це дуже добре, хай перед ними відкриваються нові перспективи.

Районна державна адміністрація