11.10.2018 | 08:44

З 2007 року 18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який проголошено Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищенням рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища. Торгівля людьми є грубим порушення прав людини, яка калічить долі тисяч українців, а злочинцям приносить надприбутки.

З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня, Міністерство соціальної політики України анонсує старт загальнонаціональної інформації кампанії, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, роз’яснення громадян про види і форми цього злочину, а також шляхи надання підтримки і допомоги потерпілим.

Торгівля людьми є грубим порушенням прав людини, яка калічить долі тисяч українців, а злочинцям приносить надприбутки.

До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми в усіх областях України буде проходити широкомасштабна інформація кампанія з протидії торгівлі людьми.

У зв’язку із зазначеним просимо розмістити на веб – сайті районної державної адміністрації відеоролики щодо протидії торгівлі людьми.