11.10.2018 | 16:23

Одним з пріорітетних завдань держави є соціальний захист дітей, створення сприятливих умов для їхнього фізичного, інтелектуального та духовного розвитку, майбутньої повноцінної життєдіяльності.

Тільки у сім»ї дитина може всебічно гармонійно розвиватися. Держава контролює процес розвитку дітей, захищає їхні права. Якщо у родині не створено умови для нормального розвитку дитини, державою передбачено інші форми виховання. Однією з новітніх форм сімейного виховання в Україні є патронатна сім»я. В нашому районі спеціалістами районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді проведено інформаційну кампанію щодо створення патронатних сімей. Станом на 1 жовтня 2018 року 2 сім»ї зібрали і надали документи. 1 сім»я вже пройшла співбесіду на базі  Харківського обласного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді та проходить  навчання.

Дане навчання проходить у рамках проекту "Громади для дітей: розвиток якісних послуг альтернативного догляду дітей в об'єднаних теріторіальних громадах у контексті реформ деінституціалізації та децентралізації в Україні", який впровад Выбратьжується PartnershipforEveryChild/ Кожній дитині за фінансової підтримки Посольства Великої Брітанії в Україні та Всесвітнього дитячого фонду.