12.10.2018 | 09.03

11 жовтня, напередодні свята Дня захисника України, бібліотекарями центральної районної бібліотеки спільно з працівниками районного будинку культури на базі Кегичівської РДБ було проведено годину патріотизму «Патріотом бути дуже просто, живи, твори і все це безкорисно!».

На урочистому зібранні з нагоди свята були присутні учні 10 класу Кегичівського ліцею, а також особливі гості – учасники бойових дій та ветерани АТО.  Безліч теплих слів лунали в їх адресу сьогодні. Особливою щирістю були сповнені слова привітання голови Кегичівської районної державної адміністрації Р.Гончарова та голови  Кегичівської районної ради Л.Стефанюк. Очільники району дякували воїнам-землякам за мир, бажали їм витримки, здоров’я, успіхів та всіх благ, після чого провели церемонію нагородження.

В цей день  за патріотизм,  мужність та героїзм,  проявлені під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України, медалі «Захисник рідної землі» були удостоєні  А.В. Білуха, Ю.А. Гербич, Г.В. Семененко та В.С. Шершень.

В свою чергу, Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради отримали учасники бойових дій: О.В. Дикун, Р.В. Корнійчук, І.В. Мошний та голова громадської організації «Кегичівська районна спілка учасників АТО» О.В. Губський, який також в свій час оберігав наш спокій на Сході країни.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять наших воїнів-земляків та всіх загиблих, хто не повернувся з війни. Наприкінці заходу очільники району разом з учасниками бойових дій та ветеранами АТО здійснили церемонію покладання квітів до Меморіалу Слави.

Ми всі віримо, що небо нашої України - матері буде мирним, а її захисники щасливими! Щиро бажаємо, кожному герою, що оберігає наш мир, міцного здоров’я,  невичерпного щастя, родинного затишку, натхнення і високих звершень на благо розквіту Великої Української Держави!