02.11.2018 | 14:07

01 листопада в залі засідань районної державної адміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери за участі голови районної державної адміністрації Романа Гончарова та голова районної ради Лариси Стефанюк.

На урочисте засідання були запрошені працівники управління праці та соціального захисту населення РДА, служби у справах дітей, Кегичівського відділення обслуговування  громадян Красноградського об’єднаного УПФУ Харківської області, районного центру зайнятості, територіального центру соціального обслуговування, центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації, який висловив подяку за професійність та наполегливу працю, за значимий вклад в соціальний спокій району та вірність справі. Побажав щастя, міцного здоров’я, успіхів у будь-яких починах, невичерпної життєвої енергії.

Згідно зі спільним розпорядженням голови районної державної адміністрація та голови районної ради були вручені Грамоти працівникам соціальної сфери, а також подяки від Народного депутата А.Гіршфельда.

Святкову програму з нагоди професійного свята присутнім подарували працівники  відділу культури та туризму Кегичівської районної державної адміністрації.