06.11.2018 | 08:00

75 років тому, 6 листопада 1943 року, радянські війська в ході Київської наступальної операції визволили від нацистських окупантів столицю України - місто Київ.

Битва за Київ стала виявом масового героїзму. Поруч з солдатами билися з ворогом партизани та підпільники. За героїзм і мужність 17,5 тисяч воїнів-визволителів Києва нагороджені орденами та медалями.

В цей день зруйнована і спустіла столиця була врятована. Перемога над ворогом отримала широкий міжнародний резонанс. Лондонське радіо сповістило: «Взяття Києва є перемогою, яка має величезне не тільки воєнне, але й моральне значення… Німеччина чує похоронні дзвони. На неї насувається лавина».

Щиро вітаю ветеранів Другої світової війни із 75-ю річницею визволення столиці України. Зичу міцного здоров'я, щастя, любові, радості та благополуччя!