06.11.2018 | 14:09

29.10-02.11.2018 на базі Комунального закладу «Кегичівський ліцей Кегичівської районної ради Харківської області» відбулася ІІ сесія підвищення кваліфікації майбутніх вчителів початкових класів, які навчатимуть  учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році за напрямом «Особливості організації освітнього процесу в 1-му класі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

Під час занять педагогічні працівники ознайомилися з методикою компетентнісного навчання «Шість цеглинок LEGO», основними шляхами співпраці з батьками, особливостями розвитку дітей 6-7-річного віку, методичними основами навчання інтегрованого курсу «Я досліджую світ», «Навчання грамоти» та «Математики».