05.11.2018 | 17:15

В першу неділю листопада відзначається свято – День працівників соціальної сфери.

2 листопада 2018 року губернатор області  Юля Світлична запросила в Харківську обласну  філармонію соціальних працівників Харківщини на свято. Делегація із нашого району взяла участь у святі.

Керівник області привітала соціальних працівників з професійним святом та подякувала їм за самовіддану працю.

«Ви – саме ті люди, які першими беруть на себе людський біль, проблеми та всі негаразди. Ви ніколи не відвертаєтеся від людей та надаєте допомогу саме тим, хто іі дійсно потребує. Ваша духовна щедрість та сердечна теплота заслуговують великих слів подяки.

Соціальними працівникам Харківщини Юлія Світлична побажала наснаги, здоров’я, витримки та енергії. Керівник області запевнила, що на підтримку обласної державної адміністрації можна завжди розраховувати.