07.11.2018 | 12:13

1 листопада 2018 року на базі Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся семінар серед працівників публічних бібліотек Харкова та області , щодо розвитку україномовного розділу Вікіпедії.

Захід проводив член ГО «Вікімедіа Україна», координатор проектів у Харківській області, історик та картограф Сергій Дмитрович Петров. Під час семінару бібліотекарям надали інформацію про те, як редагувати Вікіпедію, що таке Вікісховище та як користуватися Вікірозміткою. Текст доповідача був підкріплений презентацією.

На заході була присутня бібліотекар Кегичівської центральної районної бібліотеки Анастасія Пукшина, яка в майбутньому планує взяти участь у конкурсі «ВікіХарківщина  2018», що проводиться з метою активізації діяльності серед бібліотек, покликаної на поширення та популяризацію знань про Харківщину через розвиток української Вікіпедії.

Конкурс буде проведено за сприяння громадської організації «Вікімедіа Україна» спільно з ХОУНБ  з 5 по 18 листопада серед публічних бібліотек Харкова та Харківської області на кращу статтю та фотографію краєзнавчої тематики.