07.11.2018 | 14:24

Минулого року сумна звістка надійшла до с. Нова Парафіївка Кегичівського району про трагічну загибель земляка Веренича Олега Володимировича.

Його життя  забрала неоголошена війна, яка безжальними лещатами вирвала з обіймів рідних люблячих батьків, дружини, дітей.

Кегичівська районна державна адміністрація  докладає максимум зусиль та робить все від неї залежне аби сім’ї загиблих учасників антитерористичної операції, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України почували себе не поодинокими. Постійно вивчаються їх нагальні проблеми та здійснюється пошук способів вирішення складних ситуацій.

Минулого року на фасаді школи, де у свій час навчався загиблий, відкрито меморіальну дошку.

Цього року райдержадміністрація долучилась до нелегкої справи придбання пам’ятника нашому земляку.