08.11.2018 | 13:18

Осінні канікули для учнів, які полюбляють подорожувати розпочалися не перед комп’ютером, а в екскурсійних автобусах. Учні Кегичівського ліцею відвідали багато красивих та історичних місць нашої країни. Подорожували за маршрутами Київ – Межигір’я – Кочержинський монастир – Умань – дендропарк «Софіївка»  – Буцький каньйон, Кам’янець-Подільський – Хотин – Банчени – Чернівці – Кам’янець-Подільський Для чудового проведення часу та позитивних емоцій обрали один із найвідоміших парків України – Софіївський парк, що знаходиться в місті Умань, який вразив своєю неповторною красою та загадковою романтичністю.

30 жовтня з учнями 8-х класів( класні керівники Локтіонова Л.П. та Рудь Н.М.)  відбулася екскурсія до міста Харків в навчально-методичний центр-музей А.С. Макаренка. Відвідано національний меморіальний комплекс «Висота маршала І.С. Конєва»

02 листопада учні 5-6-х класів (класний керівник Полтавець С.Ю. , педагог організатор Прокопчук І.А.)  здійснили подорож до м. Харкова на екскурсію-квест «Від Харка до Сірка». У пошуках козацьких скарбів діти відвідали місце, де була розташована Харківська фортеця, дізналися багато історичних фактів із життя засновника міста Харка та видатного козацького отамана Івана Сірка.

03 листопада учні 7-Б та 8-А класів (класний керівник  Пухова І.М., вчитель-асистент Пухова М.В.) відвідали м. Дніпро, де ознайомилися з багатим минулим та різностороннім сучасним мегаполісу.

Загалом екскурсіями, які були організовані Кегичівським ліцеєм всі учні були задоволені. Адже відвідування історичних місць не тільки наочно показує всю велич українського народу, а й навчає дітей любити власну історію та поважати культуру. На згадку було привезено багато світлин та яскравих емоцій.