09.11.2018 | 13:48

Враховуючи вагомий внесок працівників культури та майстрів народного мистецтва у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність, щорічно в листопаді відзначають Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

08 листопада в залі засідань районної державної адміністрації відбулися урочистості з нагоди цього свята за участі голови районної державної адміністрації Романа Гончарова та голова районної ради Лариси Стефанюк.

В урочистостях взяли участь безпосередні винуватці свята: працівники культури, аматори сцени та майстри народного мистецтва.

Роман Анатолійович привітав присутніх всіх, хто присвятив себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби українського народу. Від щирого серця побажав натхнення в роботі та висловив усім працівникам галузі вдячність за неоціненний внесок у розвиток культури району.

Згідно зі спільним розпорядженням голови районної державної адміністрація та голови районної ради були вручені Грамоти працівникам культури, а також подяки від Народного депутата А.Гіршфельда.

Святкову програму з нагоди професійного свята присутнім подарували працівники  відділу культури та туризму Кегичівської районної державної адміністрації.