04.12.2018 | 16:40

5 грудня в світі вшановують людей, небайдужих до проблем суспільства. У Всесвітній день волонтера слова подяки звучать на адресу тих, хто не вимагаючи винагороди, допомагає вирішувати найгостріші проблеми сьогодення.

Волонтерство тісно увійшло в наше повсякденне життя і є важливою складовою громадянського суспільства. За роки це слово стало майже тотожним слову «порятунок». В умовах бойових дій, коли кожен розуміє ступінь відповідальності за майбутнє, кількість громадян, які не стоять осторонь, а всіляко допомагають країні, суттєво збільшилася. Тому це свято є святом кожного, хто готовий підтримати ближнього від щирого серця.

Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки від імені кожної людини за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує. Бажаю Вам успіхів у всіх ваших справах і вдячних усмішок!

З повагою,

Голова районної

державної   адміністрації                                            Р. Гончаров