03.01.2019 | 16:20

Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, є одним з пріоритетних напрямів діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Протягом  2 - 3 січня 2019 р.  спеціалістами Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було здійснено обстеження сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах на території Кегичівської, Слобожанської селищних рад та Новопарафіївської сільської ради. З них 17 сімей перебувають під соціальним супроводом фахівців Центру.

Під час роботи з сім’ями було надано консультації щодо підвищення виховного потенціалу батьків, здорового способу життя, раціонального використання сімейного бюджету, працевлаштування з метою покращення добробуту родин.