04.01.2019 | 11:40

За даними Українського гідрометеорологічного центру, 4 січня у південних та південно-східних областях України очікується ускладнення погодних умов:

Вдень 4 січня випадатиме значний сніг, подекуди з дощем, посилення вітру до 15-20 м/с, місцями 25 м/с, хуртовини, в окремих районах налипання мокрого снігу та ожеледь, приріст снігового покриву 15-20 сантиметрів; протягом ночі 5 січня послаблення, вдень 5 січня припинення опадів і явищ.

Ускладнення погодних умов 4-5 січня відповідає І рівню небезпечності (жовтий).

Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання населених пунктів, руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, ускладнення роботи комунальних служб та будівельної галузі.

Шановні громадяни! Закликаємо вас неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, особливо в період ускладнення погодних умов, відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних.

У разі небезпеки – телефонувати до служби порятунку ДСНС «101».