08.01.2019 | 9:40

03 січня 2019 року в кабінеті першого заступника голови районної державної адміністрації за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Данько відбулося засідання Комісіїз питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, та щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції у якому прийняли участь представники структурних підрозділів району.

В ході засідання комісії відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 року № 365 «Про призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» 4 особам, було призначено щомісячну адресну допомогу, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.