08.01.2019 | 15:05

Новорічне свято завжди очікуване, сповнене загадковості та чарівності. 31 грудня в теплому затишному залі Мажарського будинку культури відбулося новорічне свято «Пригоди казкових героїв». Заповнений зал глядачами теплими оплесками зустрічав принца і принцесу, бабу Ягу з Івасиком-Телесиком, Солоху з Чортом та головних героїв свята-Діда Мороза і Снігуроньку. Кружляли сніжинки танцювального колективу під керівництвом Михалевич Тетяни Вікторівни. Спонсорську допомогу на придбання костюмів для колективу було надано Валенко Тетяною Миколаївною. На святі відбулася новорічна лотерея за фінансової підтримки районного депутата Шабатури В. В.. Родзинкою розіграшу лотереї було поросятко – символ цього року, яке виграла Стьопіна К.П.. Чудова передсвяткова атмосфера була сповнена новорічним настроєм, любов’ю і добром. Жителі села сердечно вдячні усім учасникам, керівникам і спонсорам, які організували це чудове свято, та усім, хто причетний до відновлення будинку культури, який є осередком відпочинку та дозвілля в нашому селі.