01.02.2019 | 9:00

ENGLISH TIME FOR YOU!

Кегичівська районна філія Харківського  обласного центру зайнятості запрошує безробітних на безкоштовне навчання англійській мові завдяки соціальному онлайн-проекту «Lingva.Skills»!

На сьогоднішній день кожна друга-третя вакансія потребує знання англійської мови. Тому, Державна служба зайнятості надає чудову можливість безробітним, які перебувають на обліку, покращити або оволодіти новими знаннями з англійської мови. Це допоможе всім бажаючим швидше адаптуватися, підвищити власну конкурентоздатність на ринку праці та збільшити можливості отримати гідну роботу або відкрити власну справу.

Для цього необхідно:

1. Звернутись до центру зайнятості, де Ви зареєстровані як безробітний, з проханням включити Вас до програми безкоштовного навчання англійській мові за проектом «Lingva.Skills».
  2. Надати свою електронну адресу та ПІБ спеціалісту  Кегичівської  районної філії. Для реєстрації рекомендується використовувати електронні пошти українських провайдерів.
  3. Отримати персональний пароль для входу в систему, який можна, за необхідності, змінити.
  4. Зайти на веб-сайт www.lingva.ua з власного комп’ютера та в розділі «Як навчатись» увійти в систему і розпочати навчання!
  5. Навчання доступне у будь який зручний час.
  6. Ви самі коригуєте час та темп навчання.
  7. Базовий рівень знань англійської мови не має значення.
  8. Всі, хто пройшов навчання (рівень А1-А2), отримують сертифікат.

Додаткову інформацію можна отримати в Кегичівській районній філії Харківського  обласного центру зайнятості за адресою: смт.Кегичівка, вул..Калинова,1 А  або за телефоном: 3-17-06.

Бажаємо успіхів!