04.02.2019 | 11:45

Голова районної державної адміністрації Р. Гончаров 04 лютого 2019 року провів чергову апаратну нараду. Питання, які стояли на порядку денному, стосувалися роботи Кегичівської центральної районної лікарні у 2018 році, здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, за цей же період. Присутні керівники були ознайомлені нормативно-правовими актами, що були прийняті у січні 2019  року.

Очільник району дав доручення тримати на контролі питання забезпечення житлом молодих спеціалістів медичної галузі, а також наголосив на необхідності посилення роботи з органами місцевого самоврядування з метою їх активнішого залучення до роботи з сім`ями, які опинилися в складних життєвих обставинах та здійсненні заходів з приведення у належних стан гідротехнічних споруд на водних об`єктах району.