05.02.2019 | 9:40

2 лютого 2019 року в смт Сахновщина відбулися змагання з волейболу серед команд юнаків та дівчат Кегичівського, Сахновщинського та Лозівського районів Харківської області.

Кегичівський район представляла команда вихованців Кегичівської дитячо-юнацької спортивної школи Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області (учні КЗ «Кегичівський ліцей»). У змаганнях з волейболу команда дівчат виборола почесне І місце, а команда юнаків, учнів КЗ «Кегичівський ліцей», в цих змагання зайняла ІІ місце (тренер-викладач Кегичівської ДЮСШ, вчитель фізичного виховання КЗ «Кегичівський ліцей» Тимошенко М.І.).

Вітаємо переможців змагань:

Команду дівчат:Ломова Аліна, Бочарова Карина, Степаненко Марія, Лебедева Анна, Мосесян Анна, Шангіна Анна, Колісник Альона, Івер Вікторія, Гусак Діана, Пантелейчук Аліна, Чурок Анна-Вікторія, Гонтар Вікторія.

Команду юнаків: Гуляєв Андрій, Друщенко Дмитро, Конотоп Кирило, Довженко Дмитро, Житник Артем, Колісник Микита, Андрусенко Віктор, Приходько Андрій, Тищенко Єгор, Прокопчук Данило.