06.02.2019 | 10:50

Ще зовсім недавно вихованці Бесарабівського НВК не мали змоги повноцінно використовувати спортивну залу,бо вона потребувала капітального ремонту.

І ось, 5 лютого відбулося урочисте відкриття спортивної зали. До колективу та учнів зі словами поздоровлень завітали голова РДА Р. Гончаров та голова райради Л.Стефанюк.

Як зазначив голова райдержадміністрації Р. Гончаров: «Постійна підтримка голови ОДА Ю. Світличної дала змогу отримати державну субвенцію, серед інших, і на цей важливий об’єкт, а співпраця з депутатським корпусом сприяла залученню додаткових коштів з районного бюджету».

Раніше тут було замінено вікна і двері, реконструйовано систему опалення, капітально відремонтовано актову залу, а вже сьогодні діти мають можливість в сучасній та оновленій спортивній залі, не тільки проводити зайняття фізкультури, а й займатися спортом.

Слова подяки на адресу керівництва району та області прозвучали від директора закладу від І. Волкової: «Постійна увага до проблем соціальної сфери, а саме освіти є дуже важливою. Приємно бачити послідовну роботу очільників району, які завжди чують і реагують на наші прохання. І ця спортивна зала є прикладом, коли слово не розходиться з ділом. Відтепер, ми маємо можливість навчати наших дітей в належних умовах. Дякую всім за пройдений нелегкий шлях, але як ми бачимо – результат того вартий».