06.02.2019 | 13:10

Сьогодні, 06 лютого, у залі засідань Кегичівського відділення поліції начальник Сахновщинського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Харківській області С. Каракуця представив нового начальника Кегичівського відділення поліції Сахновщинського відділу поліції ГУНП в Харківській області О. Долженка.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Р. Гончаров, голова районної ради Л. Стефанюк та особовий склад Кегичівського відділення поліції Сахновщинського відділу поліції ГУНП в Харківській області.

«Радий вітати Олександра Миколайовича із призначенням на посаду на рідній Кегичівщині. Маю великі сподівання на плідну співпрацю та впевнений, що спільними зусиллями ми зробимо все, щоб жителі нашого Кегичівського району завжди відчували себе у безпеці. Успіхів вам на новій посаді» – наголосив Роман Анатолійович.