06.02.2019 | 16:40

06 лютого у залі засідань Кегичівської райдержадміністрації під головуванням заступника голови РДА Є. Пономарьова відбулась нарада із сільськими та селищними головами на предмет виконання ними власних та делегованих повноважень.

Було обговорено низку важливих питань, які потребують невідкладного вирішення. Актуальним питанням залишається благоустрій населених пунктів. Начальником відділу економіки, інфраструктури, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Т. Перцевою було наголошено на необхідності забезпечення належного обліку комунальних доріг, зелених насаджень та виготовленню паспортів на дитячі майданчики, затвердження схем санітарної очистки населених пунктів.

В ході наради обговорювались зміни у законодавстві про надання житлово-комунальних послуг. Увага присутніх акцентувалась на необхідності вжиття заходів щодо утримання багатоквартирного житлового фонду та стовідсоткового облаштування приладами обліку води кожного абонента.

Важливим питанням порядку денного було вчасне виготовлення та коригування проектно-кошторисної документації на соціально важливі об’єкти району, щодо яких очікується фінансування у 2019 році.

Крім того, під час наради розглядалось питання здійснення організаційних і практичних заходів щодо пропуску льодоходу, весняної повені та весняно-зимових дощових паводків.

На завершення Є. Пономарьов відповів на питання присутніх, підбив підсумки наради та надав відповідні доручення.