08.02.2019 | 14:20

7 лютого 2019 року директор Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Н.Свірідова взяла участь у нараді для директорів місцевих центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо підсумків діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Харківської області за 2018 рік та окреслення пріоритетних напрямків роботи на 2019 рік.

Пріоритетними на 2019 рік є розвиток сімейних форм виховання, попередження та профілактика сімейного неблагополуччя, раннього соціального сирітства, домашнього насильства та розвиток послуги патронату над дитиною та послуги наставництва для дітей.

Під час підведення підсумків роботи колектив Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відзначений листом подяки за впровадження нових технологій та інноваційних послуг для сімей, дітей та молоді.