08.02.2019 | 15:40

8 лютого на медичній раді розглядалось питання «Про підсумки роботи лікувально-профілактичних закладів району в 2018 році та шляхи удосконалення надання медичної допомоги населенню на 2019 рік».

Роботу було проаналізовано у доповідях головного лікаря ЦРЛ А.Федорова та головного лікаря КНП Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» А.Парамонової.

Доповідачі та виступаючі відзначили суттєве зміцнення лікувальної бази, значне покращення умов праці медперсоналу та комфорту в лікуванні хворих в результаті проведення капітальних ремонтів двох стаціонарних відділень, ремонту поліклініки, придбання сучасного медичного обладнання, меблів, медінструментарію, тощо. Оновлено також і 7 АСМ та всі 18 фельдшерських пунктів, їх добре оснащено.

Все це сприяло підвищенню якості надання медичних послуг населенню, наближення можливостей сучасної діагностики та лікування до сільського жителя.

В роботі медичної ради взяв участь голова райдержадміністрації Р.Гончаров, який наголосив, що і надалі охорона здоров’я в районі буде розвиватися, аби кожен мешканець району міг отримати якісну медичну допомогу, а самі медичні працівники мали все необхідне для ефективної роботи в належних умовах.

«Багато зроблено, але ще чимало треба зробити, - підкреслив Роман Анатолійович. Найперше – треба капітально відремонтувати дах лікувального корпусу, ввести в дію нову сучасну амбулаторію в с.Андріївка, вирішити питання житла для лікарів та багато ще інших справ. Переконаний, що все це буде зроблено. Зроблено для людей. І це основне в нашій роботі».

В роботі наради взяла участь заступник директора КНЗ «Обласна клінічна лікарня» з експертизи непрацездатності та поліклініки Л.Ющенко.