11.02.2019 | 10:45

20 лютого 2019 року о 09:30 у Кегичівській районній державній адміністрації Харківської області (смт Кегичівка, вул. Волошина, 50, ІІ поверх) відбудеться публічний звіт голови Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області Гончарова Романа Анатолійовича.

Регламент заходу:

09:30 – 10:00 – публічний звіт голови Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області Гончарова Романа Анатолійовича.

10:00 – 10:30 – запитання та відповіді.

Відповідальні структурні підрозділи: за підготовку публічного звіту - відділ економіки, інфраструктури, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту районної державної адміністрації, за організаційні питання – організаційний відділ апарату Кегичівської районної державної адміністрації.

Контактна особа з питань проведення заходу: Гриценко Людмила Володимирівна, керівник апарату районної державної адміністрації

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ГОЛОВИ КЕГИЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 2018 РІК