01.03.2019 | 16:00

28 лютого 2019 року в м. Красноград відбувся семінар з кращих практик запобігання злочинам, що здійснюються неповнолітніми особами, який проводився Харківським Регіональним представництвом Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні (КМЕС в Україні).

Такі семінари пройшли в 10 різних містах Харківської області, в тому числі і в м. Красноград для Красноградського, Кегичівського, Зачепилівського та Сахновщинського районів.

Кегичівський район представили Л. Квока – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, Н. Бойко – методист з питань психології методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, В. Березка – начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації, Н. Свірідова – директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, О. Івер – начальник Кегичівського районного сектору філії Державна установа «Центр пробації» в Харківській області.

         Досвідчені тренери, фахівці у сфері безпеки, поліцейської діяльності, дотримання прав людини, зв’язків із громадськістю із Данії, Германії, Польщі та Хорватії  поділилися своїми знаннями,  досвідом із місцевими представниками відповідних служб та організацій, кожен з яких по роботі зустрічається зі злочинами, скоєними неповнолітніми особами – від запобігання правопорушенням до корекційних заходів та ресоціалізації.