04.03.2019 | 11:25

Стан молодіжної злочинності не може на сьогоднішній день задовольнити суспільство, що зумовлює відповідні завдання Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, правоохоронним органам, державним і громадським організаціям, причетним до вирішення проблем молоді. Враховуючи, що профілактика злочинності значною мірою пов’язана з профілактикою рецидиву, одним із важливих завдань є створення умов для ресоціалізації та адаптації неповнолітніх та молоді, які перебувають у конфлікті з законом.

04 березня 2019 року психологом Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості та  Кегичівського РС ФДС «Центр пробації» в Харківській області було проведено захід з питань інформаційної, консультаційної, психологічної допомоги та питань сприяння у працевлаштуванні осіб засуджених до покарань, не пов`язаних із позбавленням волі.

Дані заходи, на сам перед, спрямовані на зменшення ризику скоєння повторних злочинів неповнолітніми та особами молодіжного віку, аби вони не опинилися за гратами.