04.03.2019 | 11:30

01 березня 2019 року директор Кегичівського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Наталія Свірідова та начальник служби у справах дітей  Вікторія Березка взяли участь у засіданні фокус – групи щодо ефективності діяльності міждисциплінарних команд в соціальній послузі патронату над дитиною. Під час фокус – групи обговорено питання, що дає патронат сім»ї та дитині, соціальна допомога та грошове забезпечення за надану  патронатним вихователем послугу, проблемні питання, що виникають при запровадженні послуги патронату.

На сьогоднішній день на Харківщині створено і  функціонує 25 сімей патронатних вихователів, в них влаштовано 104 дитини найбільше в Україні. Дана послуга запроваджена в 7 районах  та 2 містах Харківської області.