04.03.2019 | 15:20

В перші весняні дні в с. Розсохувата відбулась приємна для жителів громади подія. Урочисто відкрито оновлений сільський будинок культури. Сучасно облаштоване приміщення, гарні зала, сцена та інтер’єр приємно вражали присутніх.

Початок цій справі було покладено тоді, коли голова РДА Р. Гончаров побачив в якому стані перебував заклад культури. Треба було шукати шляхи відродження клубу. В умовах реформи децентралізації та наполегливості очільника району вдалося отримати субвенцію з держаного бюджету.

Мав Роман Анатолійович в цій справі, як і в усіх інших, що стосуються розвитку краю, підтримку голови ОДА Ю. Світличної. Ініціатива була підтримана депутатським корпусом району, винайшли частину коштів і в бюджеті Розсохуватської сільської ради, долучився до цих робіт і депутат обласної ради А. Хвесик.

І ось результат спільних зусиль – в заклад культури повернулося життя.

Вітаючи громаду із значною подією в житті села, Роман Анатолійович підкреслив: «Фінансова реформа дала можливість залучити кошти державного бюджету на розвиток району. Ми сповна використали цю можливість. На  залучені кошти оновлено школи, клуби, лікарню та ін..

Але багато ще треба зробити для розвитку наших сіл і селищ. Переконаний, що у нас попереду ще багато переможних справ і приємних нагод для таких оптимістичних зустрічей». Звісно, найкращі слова вітань пролунали на адресу чарівних жінок з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Працівники відділу культури райдержадміністрації, дитячі творчі колективи подарували присутнім гарний святковий концерт.