06.03.2019 | 8:20

4 березня Кегичівщину в рамках робочої поїздки відвідала Народний депутат України, представник Президента України у Верховній Раді Ірина Луценко.

Зустріч з господарським активом району та широкою громадськістю відбулася в переповненій залі. Розмова вийшла змістовною і глибокою.

Ірина Луценко вручила кращим громадським активістам району Подяки та подарунки.

Далі Народний депутат України І.Луценко оглянула районний Будинок культури, який вже зовсім скоро буде відкрито після капітального ремонту. Ірина Степанівна відверто і щиро поспілкувалася з працівниками культури району, учасниками художньої самодіяльності.

В Кегичівській ЦРЛ Народний депутат України оглянула дитяче відділення, яке в минулому році було капітально відремонтовано та терапевтичне відділення, де після капітального ремонту вже розставляють меблі. І.Луценко поспілкувалася також і з медичними працівниками, відповіла на запитання присутніх.