06.03.2019 | 9:50

05 березня голова райдержадміністрації Роман Гончаров взяв участь в засіданні чергової ХХXV сесії районної ради VІІ скликання.

До порядку денного засідання було включено 40 питань, що стосувались різних сфер життєдіяльності нашого району Питання порядку денного обговорювались та детально розглядались на засіданнях постійних комісій.

Голова райдержадміністрації Р. Гончаров виступив зі звітом за 2018 рік з питань виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку Кегичівського району та делегованих Кегичівською районною радою повноважень, який було схвалено депутатами.

Серед основних питань, які були розглянуті: про виконання районної Програми удосконалення медичної допомоги мешканцям району на 2017 - 2018 роки; про виконання Програми розвитку культури в Кегичівському районі на 2014 - 2018 роки; про затвердження порядку використання коштів районного бюджету для надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціальної спрямованості, на реалізацію програм (проектів, заходів); про внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення процесу виконання Кегичівською районною державною адміністрацією делегованих їй Кегичівською районною радою повноважень на 2019 рік; про затвердження районної Програми національно-патріотичного виховання молоді на 2019 - 2023 роки та інші.

За результатами розгляду усіх питань, які виносилися на ХХXV сесію районної ради, прийнято відповідні рішення.