06.03.2019 | 13:10

05 березня в актовій залі ПТУ №60 відділ культури райдержадміністрації подарував всім жінкам Кегичівського району святковий концерт «У жінці все від Божої любові!».

Зі щирими словами вітань до жінок Кегичівщини звернувся голова райдержадміністрації Р. Гончаров, який подякував їм за виняткове сумління поєднувати успішну трудову діяльність зі створенням тепла і затишку в оселях, великою місією матері і водночас бути чарівними, люблячими, неповторними, найкращими.

Роман Анатолійович побажав всім представницям прекрасної статі жіночого щастя, здоров’я, родинної злагоди, миру, щедрої долі, материнської втіхи, здійснення всіх мрій і вічної весни в душі.

В цей святковий весняний день прекрасну половину вітали хореографічні колективи Кегичівської ДМШ та с.Андріївка, вокалісти районного будинку культури та аматори сцени.

Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою. Глядацька аудиторія щиро дякувала учасникам творчих колективів та окремим виконавцям за чудовий концерт, подарований на честь цього свята.

Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердним спокоєм!