06.03.2019 | 14:05

В третій день Масляної на центральному майдані селища Кегичівка відбулося велике ярмарково-розважальне дійство.

Кегичани і гості селища  прийшли провести зиму і зустріти весну на святі Масляної та добре поярмаркувати, адже представлений асортимент товарів задовольняв навіть найвибагливіших покупців. Користувалися попитом овочі, фрукти, м'ясо, сало, риба, ковбасні та молочні вироби, олія, цукор та багато іншого. Здійснювали торгівлю місцеві підприємці та гості із сусідніх районів та обласного центру.

Свято з нагоди весняного пробудження природи «Масляна седмиця кличе веселиться!» є вже традицією для нашого району. Ярмаркуючих пригощали млинцями, які напекли вправні кухарі ПТУ № 60, а працівники культури підготували цікаве театралізоване свято. Родзинкою заходу стало проведення обряду спалення Масляної (Марени), що завжди символізувало закінчення свята. Хай в цім вогні згорять не тільки зимові морози, а й всі негаразди, а весна прийде не тільки з оновленням природи, а й оновить нас, надихне на добрі вчинки, прагненням до єдності, злагоди, до сумлінної праці і прояву найкращих людських чеснот.

Дякуємо всім причетним до організації та проведення ярмаркового дійства.

Смачної Масляної!!!