06.03.2019 | 17:00

В районній державній адміністрації під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Л. Гриценко, 06 березня 2019 року відбувся семінар-навчання, на якому розглянуто нагальні питання для державних службовців.

А. Лебідь, головний спеціаліст юридичного сектору апарату районної державної адміністрації, надала роз’яснення щодо заповнення   е-декларації.

О. Бабошина, завідувач сектору управління персоналом апарату районної державної адміністрації, у своєму виступі акцентувала увагу на додержанні вимог чинного законодавства України про державну службу щодо обчислення стажу державного службовця, встановлення надбавки за вислугу років на державній службі, про присвоєння рангів державним службовцям, про дисциплінарну відповідальність державного  службовця та довела до відома всіх присутніх постанову Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2019 року №106 «Про затвердження Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад», в якій передбачено нові підходи і вимоги до програм професійного навчання.