07.03.2019 | 10:00

     Одним із напрямів діяльності Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є проведення соціальної роботи з питань протидії торгівлілюдьми. 
     04-05 березня в місті Харкові відбувся тренінг для міждисциплінарних команд Харківської області,- ідентифікація, перенаправлення та надання допомоги дітям, які постраждали від торгівлі людьми (центри соціальних служб для сім’ї,дітей та молоді спільно зі службами у справах дітей та ювенальною превенцією). Під час заходу розглядали основні поняття, міфи та стереотипи торгівлі людьми, нормативно- правова база з протидії торгівлі людьми: міжнародне та національне законодавство... 
     Особливо цікавим був другий день тренінгу... Фахівці мали змогу провести інтерв'ю в процесі ідентифікації постраждалих від торгівлі людьми,обговорити алгоритм надання допомоги та особливості роботи з дітьми в кризових ситуаціях та з посттравматичними стресовими розладами . І особливі практичні завдання та обговорення цікавих кейсів( випадків), робота в групах.