07.03.2019 | 11:00

Особлива подія була ініційована і проведена в обласному центрі. На великий форум зібралися представники 4 ветеранських організацій – учасники бойових дій на території інших держав, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, ветерани АТО і представники найчисельнішої організації ветеранів Харківської області.

У роботі регіональних зборів ветеранських організацій взяла участь голова ОДА Ю.Світлична.

В ході форуму представники громадських організацій висловили вдячність голові ОДА Ю.Світличній за тісну співпрацю з громадськими організаціями, за успішне управління регіоном, який стрімко і успішно змінюється на краще і звернулися з пропозицією створення в області першого в державі регіонального центру реабілітації ветеранів, а також центру патріотичного виховання.

У своєму зверненні до присутніх Юлія Олександрівна подякувала за патріотизм, за мужність, за готовність гідно відповісти на виклики часу.

Губернатор запевнила, що в області буде зроблено все можливе, аби ветерани почували себе захищеними, аби відчували гідну турботу і шану, а також висловила свою солідарність з усіма пропозиціями, які прозвучали та впевненість у подальшій ефективній співпраці органів влади і громадських організацій.

Юлія Олександрівна вручила державні нагороди, відзнаки облдержадміністрації ветеранам. Подяку голови ОДА отримала і голова ради Кегичівської районної організації ветеранів України Любов Олексіївна Корсун, за сумлінну багаторічну працю,активну участь у громадському житті та вагомий внесок в патріотичне виховання молоді.

«Ми разом, ми рухаємося в одному напрямку і спільними зусиллями зробимо ще чимало корисного для Харківщини і її людей. Працюємо на результат,працюємо ефективно і конструктивно – це головне, це основа успіху будь-якій справі», - наголосила Юлія Олександрівна.

Завершилось зібрання схваленням спільної резолюції регіональних зборів 4 ветеранських організацій щодо консолідації зусиль по забезпеченню конструктивності дій щодо розвитку регіону, розбудові громадянського суспільства, вирішенню всіх питань, що стосуються діяльності ветеранських організацій.

У заході взяли участь представники всіх чотирьох ветеранських організацій Кегичівського району.