07.03.2019 | 13:00

Від щирого серця вітаю вас з прекрасним весняним святом 8 березня – святом краси й любові!

Нехай цей день увійде у Вашу оселю з ніжним ароматом перших квітів, з чистим подихом весняного повітря, з першими теплими сонячними променями, які зігрівають серця найчарівнішої половини людства веселковими барвами кохання і щастя.

Немає такої сфери в суспільстві та державі, такої грані людського існування, де б не проявились ваші кращі риси та якості, не поєднувався ваш професіоналізм, досвід, сумлінність з чарівністю, ніжністю, милосердям.

Від усієї душі бажаю вам здоров’я, здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій! Щоб кожен день вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

Нехай у ваших родинах панує любов і злагода! Щастя вам, добра і краси!

З повагою,

Голова районної

державної   адміністрації                                                    Р. ГОНЧАРОВ