12.03.2019 | 15:50

Волейбол.

03 березня 2019 року в спортивному залі ПТУ-60 спортсмени району розігрували кубок з волейболу серед учнів 9-11 класів та ПТУ-60 (1-2 курс).

Кращі юнацькі команди учнівської молоді випробували свої сили в цих змаганнях, адже головна мета була визначення талановитих спортсменів для поповнення збірних команд, як серед чоловіків, так і серед дівчат. Напруженою була гра між командами «Ліцей – юнаки» та «ПТУ-60» 2-0 по партіях (18-25, 21-25). Цікаві моменти гри були між командами «Ліцей – юнаки» та «Ліцей – дівчата», де у першій партії 28-26 вигравали дівчати, а в загальному рахунку програли 1-2.

Переможцем стала команда «Ліцей – юнаки» Кегичівка (директор І.В.Юсова, вчитель фізичної культури М.І.Тимошенко). Друге місце у команди «ПТУ-60» Кегичівка (директор Ю.Є.Лактіонов, вчитель фізичної культури В.В.Фільова), третє – у команди «Ліцей – дівчата» Кегичівка (директор І.В.Юсова, вчитель фізичної культури М.І.Тимошенко).

Кікбоксінг.

В цей день у спортивному комплексі внутрішніх справ м. Полтава проходив чемпіонат України з кемпо – карате та кікбоксінгу. Переможцями у своїх вагових категоріях стали кегичани: А.Ломова, В.Григоренко, В.Григоренко, Б.Гонтар, М.Степаненко, С.Буряк, Д.Лактіонов, Г.Клочко, К.Авітесян, Ю.Анголенко, С.Ніценко та неодноразовий переможець змагань - Б.Воронко.

09 березня 2019 року в спортивному залі ПТУ-60 відбувся жіночий турнір з волейболу. У змаганнях взяли участь команди с.Андріївка, КЗ «Кегичівський ліцей» та збірна смт Кегичівки. У напруженій боротьбі перемогу святкувала команда КЗ «Кегичівський ліцей», яка впевнено переграла всіх суперників з рахунком 2-0. Друге місце виборола збірна смт Кегичівки, третє – с. Андріївки. Переможці отримали головний Кубок, медалі та дипломи, призери - медалі та дипломи.

Під керівництвом вчителя фізичної культури М.І.Тимошенка, команда КЗ «Кегичівський ліцей» виступали в такому складі: Анна Мосесян, Марія Степаненко, Каріна Бочарова, Діана Гусак, Вікторія Гонтар та Арина Пантелейчук .