13.03.2019 | 10:50

Міністерством екології та природних ресурсів України розпочало щорічну операцію „Первоцвіт”, метою якої є запобігання протиправному збиранню, продажу та вивезенню за межі України рідкісних видів рослин, занесених до Червоної книги України,серед них: підсніжник складчастий, білоцвіт весняний, цикламен Кузнєцова, шафран Гейфелів, шафран кримський, шафран весняний та інші.

Районною державною адміністрацією, органами місцевого самоврядування та працівниками правоохоронних органів  вживаються відповідні заходищодо запобігання незаконної торгівлі рослинами занесеними до Червоної книги України та інших природоохоронних списків.

Звертаємося до небайдужих громадян, працівників лісової охорони, громадських організацій долучатися до цієї акції.

Відповідно до частини 2  ст. 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1700 грн. до 3655 грн.)