13.03.2019 | 11:50

Відповідно до затвердженого графіка у приміщенні Власівської сільської  ради  голова районної державної адміністрації  12  березня  2019  року  провів виїзний прийом  громадян.

Жителі району зверталися переважно з питаннями комунального господарства, земельних відносин та соціальної політики. Так, жителі села Власівки звернулись з проханням надати роз»яснення стосовно якій методиці нараховуються коефіцієнти стандартних умов по оплаті газопостачання, скільки разів на рік згідно закону проводяться обстеження димоходів  у домоволодіннях, щодо невиплаченої компенсації за користування земельної ділянки та надання матеріальної допомоги на лікування.

Питання, що були озвучені під час прийому громадян, очільник району пообіцяв детально вивчити та надати заявникам відповіді та сприяння у вирішенні порушених питань в межах чинного законодавства.