13.03.2019 | 16:30

Відповідно до Постанови Верховної Ради України №1822-VIII від 17 січня 2017 року в Україні відзначається День українського добровольця.

Цей день є особливим для мільйонів українців. Адже впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, які демонструють українські добровольці на Сході України. Вони виборюють майбутнє, про яке мріяли та віддавали життя Герої Небесної Сотні, вояки УПА, тисячі патріотів, імена яких нам і досі не відомі. Мужність, самовідданість та віра цих українців надихають нас, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати!

Немає більшої цінності, ніж радість жити на вільній українській землі. І зараз ми як ніколи це добре розуміємо! Наше завдання сьогодні – множити силу і могутність нашої Батьківщини і робити все можливе для збереження її цілісності, суверенності, недоторканості та подальшого соціально-економічного розвитку.

Бажаю Вам усім добровольцям сил і здoрoв’я, дoбра у рoдинах. Бажаю всім нам миру і спoкoю на всій українській землі.

Слава Вам і слава Україні!

З повагою,

Голова районної

державної   адміністрації                                                    Р. ГОНЧАРОВ