01.04.2019 | 15:12

Якщо я чимось на тебе не  схожий,

я цим зовсім не ображаю тебе,

а навіть обдаровую.

Антуан де Сент – Екзюпері

29  березня 2019 року директор Кегичівського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Наталія Свірідова та заступник директора – начальник відділу Тетяна Перевало взяли участь в інформаційній сесії, яку організувала громадська організація ЦПР  «Разом» по антидискримінації та толерантному відношенню до членів суспільства. Розмова була «інша», надзвичайна.

Підводячи підсумок зустрічі, зроблено було слідуючі висновки: всі люди різні, неповторні, відрізняються характером, мовою, релігією, звичаями, ідеями, кольором шкіри. Щоб таке розмаїте людство жило в мирі і злагоді, потрібно бути толерантним. А толерантність – повага, прийняття і правильне розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, наших форм самовираження та способів виявів людської індивідуальності.