02.04.2019 | 9:30

29 березня 2019 року при Кегичівському районному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській областіпід головуванням заступника голови районної державної адміністрації Пономарьовим Є.О. за участі начальника відділу агропромислового розвитку Семенюк О.В. було проведено нараду з бджолярами.

Пономарьовим Є.О. було наголошено на обов’язковій паспортизації та реєстрації пасік. В ході наради обговорено механізми оповіщення власників пасік сільськогосподарськими підприємствами щодо обробітку полів засобами захисту рослин; лабораторних досліджень меду.

Крім цього було розглянуто питання надання фінансової підтримки  кооперативам із заготівлі та переробки продукції бджільництва для придбання обладнання вітчизняного виробництва шляхом компенсації 70 відсотків вартості техніки та обладнання без урахування сум податку на додану вартість.