05.04.2019 | 10:20

Вже стало доброю традицією щорічно Кегичівською районною дитячою бібліотекою проводити Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія-2019»,  де цього року змагалися найактивніші і найзавзятіші читачі бібліотек  Кегичівської централізованої бібліотечної системи за престижний титул найкращого читача 2019 року.

Всеукраїнський конкурс «Книгоманія-2019», який з 2005 року набув статусу Всеукраїнського, у нашому районі проводиться протягом 15 років.

У другому етапі  конкурсу взяли участь найактивніші користувачі   дитячих книгозбірень  району –  учні 7 класів закладів загальної середньої освіти. Учасникам конкурсу потрібно було задіяти свій інтелект і проявити неабияку ерудицію. Як виявляється, юні читайлики – справжні гурмани, адже представляють різножанрову літературу: класичні і сучасні твори української і світової літератури, пригоди і фантастику.

Директор Кегичівської ЦБС Римма Олександрівна Пахомова підвела підсумки та подякувала всім за участь у цьому чудовому заході, побажала успіхів юним читачам. Під час нагородження усім учасникам було вручено подяки за участь у ІІ районному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2019» та сувеніри. Переможцями цьогорічного конкурсу стали користувач Мажарської сільської бібліотеки-філії Гріваков Максим (ІІ місце) та користувачка Вовківської сільської бібліотеки-філії Сергєєва Аліна (І місце), які були нагороджені дипломами та цінними подарунками.