08.04.2019 | 10:10

Головою районної державної адміністрації Р. Гончаровим 08 квітня 2019 року проведено апаратну нараду, на якій були розглянуті питання:

• про хід проведення весняно-польових робіт у районі;
  • про дотримання бюджетного законодавства при затвердженні місцевих бюджетів району на 2019 рік;
  • про хід проведення у районі щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою  «За чисте довкілля».

Очільник району дав доручення провестироз’яснювальну роботу серед органів місцевого самоврядування з приводу незаконного випилювання дерев населенням у лісосмугах району для вживання заходів щодо оперативного реагування на порушення; тримати на контролі питання щодо прибирання прилеглих та закріплених територій організаціями та установами району в рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції  з благоустрою  «За чисте довкілля», завершення опалювального сезону та сплати населенням суми субсидії за опалювальний період 2018-2019 років, яку держава надала громадянам для оплати комунальних послуг в розмірі соціальних нормативів.